KURUMSAL

Demaksan Deri İnşaat Asansör Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Demaksan Deri Makineleri  30 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın her tarafına “Türk Malı” üretim makineleri ihraç etmiştir.
 
Deri makineleri denilince tüm dünyada anılan bir isim olmanın haklı gururunu yaşarken, tüm Demaksan ailesi olarak bunun üzerimize yüklediği sorumluluğun da farkındayız. Bu yüzden kalitemizden ödün vermeden üretim yapmanın bize ve değerli müşterilerimize yetmeyeceği düşüncesi ile, üniversiteler ve çözüm ortaklarımızla birlikte, AR-GE çalışmalarımıza durmaksızın devam etmekteyiz.
 
AR-GE’ye verdiğimiz önemin amacı, siz değerli müşterilerimizi, Demaksan’ı tercih etmenizden dolayı avantajlı kılmak; sizinle birlikte “deri modası”na yön vermek ve “deri teknolojileri” ne artı değerler kazandırmaktır.
 
Misyonumuz, her alanda yenilikçi makine üretiminde öncü olmak, müşterilerimize daima hak ettikleri memnuniyeti kazandırmak, Türk üretim sanayiine katkıda bulunmak, sürekli yeni fikirler, yeni projeler, yeni makinelerle içinde bulunduğumuz tüm sektörlere katkıda bulunmaktır.
 
Demaksan ailesi, kadrosunun büyük bölümü uzun yıllardır bir arada olan, daima genç bir topluluk olarak,  bu misyon doğrultusunda sektöründe durmadan yenilik yapmakla birlikte, farklı sektörlerlerde de siz müşterilerimize hizmet verecek olmaktan gurur ve sevinç duyar. Ülkemizin inşaat sektörüne de bundan böyle,  “Demaksan” kalitesinde hizmet vereceğiz.
 
“Demaksan” kalitesi ve gücünü genç ve yenilikçi anlayışımızdan, yılların tecrübesini, günün gereksinimleriyle sizlere ulaştırabilmenin heyecanından alır. Bu heyecanla yıllar boyunca genç kalmaya ve birçok sektörde “yeni”yi ve “ilk”i size sunmaya, sizi “tercih”inizden dolayı her zaman bir adım önde tutmaya devam edeceğiz.
 
Bu ailenin bir üyesi olarak, bu yazıyı kaleme alırken özellikle “yeni” kelimesini vurguladım; çünkü bizim önceliğimiz olan bu kelime, içinde bulunduğumuz sektörlerde, müşterilerimizi globalleşen rekabetçi dünyada daima farklı kılacak kelimedir.
 
Sizlere yenilenen web sayfamızda, inşaat sektörüne girmiş olmanın taze heyecanıyla “merhaba” diyorum.
 

“Demaksan’a hoş geldiniz, memnun kalacaksınız.”

 
Remzi Serhat İşbecer
Genel Müdür
Demaksan Deri İnşaat Asansör Makine San. Tic. Ltd. Şti.